KONCERT ODWOŁANY!

Wchodząc w okres jesienny, propozycje cyklu POSŁUCHANE 3.0 również zaczną ulegać stopniowej przemianie, tak jak obniżenie temperatur, którego doświadczyliśmy wraz z końcem wakacji.

Podczas poprzednich wydarzeń słuchacze mogli w Świdnicy doświadczyć różnych barw muzyki elektronicznej. Pierwszy koncert tej jesieni nadal będzie głęboko zanurzony w świecie syntezatorowego brzmienia, jednak już mniej instrumentalnego, bardziej popowego, wypełnionego głosem Iwony Skwarek. Tak, to właśnie duet REBEKA stanie na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury (sala teatralna) już 15 października. Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa ilustracji i plakatu pochodzącego ze Świdnicy Kamila Lacha, znanego jako Zgonowicz.

Bilety na koncert w cenie 35 PLN można nabyć za pośrednictwem GOING, na stronie BILETY oraz stacjonarnie w Informacji Turystycznej w Świdnicy już od 20 września. Więcej informacji znajduje się na fanpage’u. Po koncercie odbędzie się afterparty w Ambasadzie San Escobar, gdzie o muzykę zadbają DJe związani ze świdnicką sceną.